SOLARMIX
Logowanie
Twój koszyk:
Ilość produktów:
0
Suma:
0,00 zł

O firmie

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Firmy ULRICH na terytorium podkarpacia jak również całej Polski.
Wykonujemy instalacje SOLARNE - C.O. - WOD - KAN - GAZ dla osób prywatnych 8% VAT. W ofercie są również materiały instalacyjne jak również najnowocześniejsze urzadzienia grzewcze dostępne w ciągłej sprzedaży.
Główne założenia firmy:

Nasza firma zapewnia: doradztwo techniczne, odpowiedni dobór urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie ekologicznych źródeł energii takich jak kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, ekologiczne kotły C.O. na gaz i EKO paliwa, kominki z płaszczem wodnym.
W całej Polsce chcemy być postrzegani jako preferowany partner oraz dostawca kolektorów słonecznych oraz pozostałych komponentów systemów solarnych. Naszymi głównymi produktami są: kolektory słoneczne i powiązane z nimi komponenty systemów solarnych jak również podgrzewacze solarne, kotły C.O., baterie słoneczne.
Naszymi klientami są firmy instalatorskie, autoryzowani dystrybutorzy, architekci, projektanci, inwestorzy, oraz klienci indywidualni, którzy uważają nas za partnera godnego zaufania i wybierają nas ze względu na to, iż potrafimy dostarczać właściwe rozwiązania, zgodne z ich potrzebami.
Budujemy naszą przewagę konkurencyjną na podstawie silnej obecności ULRICH na rynkach lokalnych w całej Polsce. Staramy się, aby osiągnąć najwyższy poziom satysfakcji klienta poprzez szybkie reagowanie na jego potrzeby. Oferujemy preferowany zakres produktów w oparciu o innowacje, efektywność kosztową i doświadczenie.
Pracownicy muszą wykazywać się wytężoną uwagą dla potrzeb klienta, profesjonalnym postępowaniem, muszą być godni zaufania w relacjach biznesowych. Naszym priorytetem jest przyciągnąć do siebie, zatrudnić, rozwijać i zatrzymać jak najlepszych ludzi.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, spełni oczekiwania, a także zaowocuje korzystną współpracą dla obu stron. Serdecznie zapraszamy na rozmowę z doradcą do naszego sklepu firmowego w Jaśle przy ulicy Przemysłowej 7 (w budynku UNIMETU).