Sklep solary słoneczne, systemy solarne, instalacje solarne. Solar sklep.

Zapewne interesuje cię tania energia pozyskiwana ze światła słonecznego za pomocą solarów. Zajmuje się realizacją instalacji solarnych oraz CO. Moja firma montuje solary słoneczne. Uruchomiłem ponadto sprzedaż takich rzeczy jak:

solary słoneczne

, instalacje solarne, systemy solarne i osprzęt instalacyjny, który jest przydatny przy tworzeniu konkretnej instalacji. Posiadam sporo doświadczenia w omawianej dziedzinie. Dysponuję kadrą pracowników z kilkuletnią praktyką w dziedzinie instalacji kolektorów słonecznych i systemów solarnych. Kadra co jakiś czas odbywa szkolenia w swoim zawodzie, co znacząco podnosi jej kwalifikacje.

Aby zamontować instalację solarną wskazane jest, aby zapytać o opinię fachowca, który przekaże nam wiedzę na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Powinniśmy zdawać sobie sprawę jakie jest nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną. Sami nie potrafimy tego ocenić z uwagi na fakt, iż nie jesteśmy ekspertami w temacie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Nie podejmujmy się próby osobistej oceny tej kwestii, aby nie mieć do siebie pretensji. Często w sklepie w którym nabywamy solary słoneczne uzyskamy cenną darmową poradę profesjonalisty, z której możemy skorzystać podczas kupowania instalacji solarnych.

SOLARMIX

Instalacje solarne
Systemy solarne
Solary słoneczne
Sklep z solarami

Logowanie
Twój koszyk:
Ilość produktów:
0
Suma:
0,00 zł

 

Stelaż Montażowy Kolektora Ulrich Solarglas SG 1800/12 na płaskie powierzchnie

Cena: 169,00 zł

Stelaż Montażowy Kolektora Solarglas SG 1800/12 na płaskie powierzchnie.

Lekki ale stabilny stelaż montażowy wykonany jest ze stali nierdzewnej.

Zastosowanie:

  • dachy płaskie;
  • ogrody.

Wyposażenie:

  • profile nośne i usztywniająsce;
  • śruby, podkładki, nakrętki.

Uwaga:

Zawsze trzeba zwrócić uwagę na ilośc rur w zestawie kolektora.

Przy zamówieniu stelaża razem z zestawem solarnym wysyłka kurierm GRATIS wraz z całym zestawem, w przypadku zamówienia samych łap do ceny należy doliczyć 33zł (koszt wysyłki).

* Cena zawiera 23% VAT

Przed zakupem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź meilowy w celu uzyskania RABATU i omówienia warunków zapłaty.

Towar wysłany będzie kurierem w ciągu do 10 dni roboczych od daty zamówienia . 

Zdjęcie stelaża nie odzwierciedla rzeczywistego wyglądu.

 TEN PRODUKT KUPISZ U NAS NA R A T Y
Oblicz rate
Ilość sztuk: