Sklep solary słoneczne, systemy solarne, instalacje solarne. Solar sklep.

Zapewne interesuje cię tania energia pozyskiwana ze światła słonecznego za pomocą solarów. Zajmuje się realizacją instalacji solarnych oraz CO. Moja firma montuje solary słoneczne. Uruchomiłem ponadto sprzedaż takich rzeczy jak:

solary słoneczne

, instalacje solarne, systemy solarne i osprzęt instalacyjny, który jest przydatny przy tworzeniu konkretnej instalacji. Posiadam sporo doświadczenia w omawianej dziedzinie. Dysponuję kadrą pracowników z kilkuletnią praktyką w dziedzinie instalacji kolektorów słonecznych i systemów solarnych. Kadra co jakiś czas odbywa szkolenia w swoim zawodzie, co znacząco podnosi jej kwalifikacje.

Aby zamontować instalację solarną wskazane jest, aby zapytać o opinię fachowca, który przekaże nam wiedzę na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Powinniśmy zdawać sobie sprawę jakie jest nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną. Sami nie potrafimy tego ocenić z uwagi na fakt, iż nie jesteśmy ekspertami w temacie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Nie podejmujmy się próby osobistej oceny tej kwestii, aby nie mieć do siebie pretensji. Często w sklepie w którym nabywamy solary słoneczne uzyskamy cenną darmową poradę profesjonalisty, z której możemy skorzystać podczas kupowania instalacji solarnych.

SOLARMIX

Instalacje solarne
Systemy solarne
Solary słoneczne
Sklep z solarami

Logowanie
Twój koszyk:
Ilość produktów:
0
Suma:
0,00 zł

 

Adapter spalinowy TWIN 80/80 ULRICH

Cena: 99,00 zł

Adapter Splinowy Twin

Adapter służy do podłącznia kotła kondensacyjnego w systemie spalinowym rozdzielnym ( Spaliny osobno, Powietrze osobno). Spaliny wyprowadzone adapterem redukcyjnym 60/80 mm, powietrze wyjściem 80 mm. Adapter produkowany był do kotłów ULRICH Kondensich KOMPRESOR pozostała 1 szt. oraz posiadamy również adapter do kotła z zamkniętą komorą spalania Wandich 1 szt. Produkt wyprzedażowy w obniżonej cenie.

 

 

Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostepności towaru.

 

UWAGA:

Towar wysyłamy tylko firma kurierską zgodnie z tabelą opłat w dalszej części zakupów doliczonej do ceny towaru, bądź preferowany jest odbiór osobisty. 

Przed zakupem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź meilowy w celu uzyskania RABATU i omówienia warunków zapłaty.

Towar wysłany będzie kurierem w ciągu od 4 - 10 dni roboczych od daty zamówienia .  

Zamówinie powyżej 2 tyś zł wysyłka kurierem gratis!

Zdjęcie towaru nie odzwierciedla rzeczywistego wyglądu.Zakup na raty dostepny jest od 100 zł wartosci produktu lub całego zamówienia.
Ilość sztuk: