Sklep solary słoneczne, systemy solarne, instalacje solarne. Solar sklep.

Zapewne interesuje cię tania energia pozyskiwana ze światła słonecznego za pomocą solarów. Zajmuje się realizacją instalacji solarnych oraz CO. Moja firma montuje solary słoneczne. Uruchomiłem ponadto sprzedaż takich rzeczy jak:

solary słoneczne

, instalacje solarne, systemy solarne i osprzęt instalacyjny, który jest przydatny przy tworzeniu konkretnej instalacji. Posiadam sporo doświadczenia w omawianej dziedzinie. Dysponuję kadrą pracowników z kilkuletnią praktyką w dziedzinie instalacji kolektorów słonecznych i systemów solarnych. Kadra co jakiś czas odbywa szkolenia w swoim zawodzie, co znacząco podnosi jej kwalifikacje.

Aby zamontować instalację solarną wskazane jest, aby zapytać o opinię fachowca, który przekaże nam wiedzę na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Powinniśmy zdawać sobie sprawę jakie jest nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną. Sami nie potrafimy tego ocenić z uwagi na fakt, iż nie jesteśmy ekspertami w temacie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Nie podejmujmy się próby osobistej oceny tej kwestii, aby nie mieć do siebie pretensji. Często w sklepie w którym nabywamy solary słoneczne uzyskamy cenną darmową poradę profesjonalisty, z której możemy skorzystać podczas kupowania instalacji solarnych.

SOLARMIX

Instalacje solarne
Systemy solarne
Solary słoneczne
Sklep z solarami

Logowanie
Twój koszyk:
Ilość produktów:
0
Suma:
0,00 zł

 

Pompa Obiegowa Circula PC 25/60 180

Cena: 265,00 zł

Pompa cyrkulacyjna CIRCULA PC może być stosowana do wody pitnej zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (WE) Nr 614/2009, pompa posiada atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny stwierdzający jej przydatność do stosowania z wodą przeznaczoną do spożycia przez ludzi. Wysokiej jakości silnik dwubiegunowy, asynchroniczny, nie wymaga ochrony przed przeciążeniem. Wydajność pompy jest regulowana za pomocą 3-pozycyjnego przełącznika umieszczonego na skrzynce modułu elektrycznego, co pozwala dostosować pracę pompy do charakterystyki instalacji. Urządzenie jest zgodne z normami europejskimi EN 60335-1 i EN 60335-2-51. Posiada certyfikat zgodności CE wydany przez VOV Certification & Testing Laboratory w Londynie.

DANE TECHNICZNE

- Temperatura cieczy: od -10 C do 110 C

- Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar

- Dopuszczalna temperatura otoczenia: 40 C

- Przetłaczana ciecz: woda pitna

- Napięcie zasilania: 1~230V } 10%

- Częstotliwość: 50Hz

- Klasa ochrony: IP44

- Klasa izolacji: F

- Klasa energetyczna: A

- Współczynnik efektywności energetycznej: EEI≤0,27

 

MATERIAŁY

- korpus: żeliwo pokryte szkliwem GLAZE 221

- obudowa silnika: aluminium

- wirnik: tworzywo

- wał: ceramika

- łożyska: ceramika

 

W komplecie z pompą znajdują się: przewód elektryczny 0,8m

z wtyczką oraz 2 połśrubunki stalowe z uszczelkami.

 

SERWIS 48H W DOMU KLIENTA
Oznacza to, że po otrzymaniu kompletnego zgłoszenia reklamacyjnego,
reakcja naszych Serwisantów następuje w ciągu 2 dni roboczych.

 

Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostepności towaru.

 

UWAGA:

Towar wysyłamy tylko firma kurierską zgodnie z tabelą opłat w dalszej części zakupów doliczonej do ceny towaru, bądź preferowany jest odbiór osobisty. 

Przed zakupem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź meilowy w celu uzyskania RABATU i omówienia warunków zapłaty.

Towar wysłany będzie kurierem w ciągu od 4 - 10 dni roboczych od daty zamówienia .  

Zamówinie powyżej 2 tyś zł wysyłka kurierem gratis!

Zdjęcie towaru nie odzwierciedla rzeczywistego wyglądu.TEN PRODUKT KUPISZ U NAS NA R A T Y
Oblicz rate
Ilość sztuk: