Sklep solary słoneczne, systemy solarne, instalacje solarne. Solar sklep.

Zapewne interesuje cię tania energia pozyskiwana ze światła słonecznego za pomocą solarów. Zajmuje się realizacją instalacji solarnych oraz CO. Moja firma montuje solary słoneczne. Uruchomiłem ponadto sprzedaż takich rzeczy jak:

solary słoneczne

, instalacje solarne, systemy solarne i osprzęt instalacyjny, który jest przydatny przy tworzeniu konkretnej instalacji. Posiadam sporo doświadczenia w omawianej dziedzinie. Dysponuję kadrą pracowników z kilkuletnią praktyką w dziedzinie instalacji kolektorów słonecznych i systemów solarnych. Kadra co jakiś czas odbywa szkolenia w swoim zawodzie, co znacząco podnosi jej kwalifikacje.

Aby zamontować instalację solarną wskazane jest, aby zapytać o opinię fachowca, który przekaże nam wiedzę na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Powinniśmy zdawać sobie sprawę jakie jest nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną. Sami nie potrafimy tego ocenić z uwagi na fakt, iż nie jesteśmy ekspertami w temacie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Nie podejmujmy się próby osobistej oceny tej kwestii, aby nie mieć do siebie pretensji. Często w sklepie w którym nabywamy solary słoneczne uzyskamy cenną darmową poradę profesjonalisty, z której możemy skorzystać podczas kupowania instalacji solarnych.

SOLARMIX

Instalacje solarne
Systemy solarne
Solary słoneczne
Sklep z solarami

Logowanie
Twój koszyk:
Ilość produktów:
0
Suma:
0,00 zł

 

Sterownik PK-19 Sterowanie Pompą C.O.

Cena: 69,00 zł

Sterownik PK-19 bez wyświetlacza

  jest  przeznaczony do sterownia pompą obiegową centralnego ogrzewania. Urządzenie załącza pompe w zależności od ustawionej temperatury. Np. Jeżeli ustawimy temperature na 40 stopni Celcjusza, to pompa przy tej temperaturze zacznie pracowac. Natomiast kiedy temperatura spadnie poniżej zadanej pompa zostanie wyłączona.

Zakres regulacji temperatury 20o C - 80o C
Histereza 2o C
Napięcie zasilania 230V/50Hz +/- 10%
Pobór mocy 1 W
Temperatura otoczenia 0o C - 40o C
Błąd pomiaru +/- 1o C
Wyjście 230V/50Hz
Max. prąd obciążenia wyjścia 1 A

 

 

Przed zakupem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź meilowy w celu uzyskania RABATU i omówienia warunków zapłaty.

Towar wysłany będzie kurierem w ciągu od 4 - 10 dni roboczych od daty zamówienia .Zakup na raty dostepny jest od 100 zł wartosci produktu lub całego zamówienia.
Ilość sztuk: