Sklep solary słoneczne, systemy solarne, instalacje solarne. Solar sklep.

Zapewne interesuje cię tania energia pozyskiwana ze światła słonecznego za pomocą solarów. Zajmuje się realizacją instalacji solarnych oraz CO. Moja firma montuje solary słoneczne. Uruchomiłem ponadto sprzedaż takich rzeczy jak:

solary słoneczne

, instalacje solarne, systemy solarne i osprzęt instalacyjny, który jest przydatny przy tworzeniu konkretnej instalacji. Posiadam sporo doświadczenia w omawianej dziedzinie. Dysponuję kadrą pracowników z kilkuletnią praktyką w dziedzinie instalacji kolektorów słonecznych i systemów solarnych. Kadra co jakiś czas odbywa szkolenia w swoim zawodzie, co znacząco podnosi jej kwalifikacje.

Aby zamontować instalację solarną wskazane jest, aby zapytać o opinię fachowca, który przekaże nam wiedzę na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Powinniśmy zdawać sobie sprawę jakie jest nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną. Sami nie potrafimy tego ocenić z uwagi na fakt, iż nie jesteśmy ekspertami w temacie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Nie podejmujmy się próby osobistej oceny tej kwestii, aby nie mieć do siebie pretensji. Często w sklepie w którym nabywamy solary słoneczne uzyskamy cenną darmową poradę profesjonalisty, z której możemy skorzystać podczas kupowania instalacji solarnych.

SOLARMIX

Instalacje solarne
Systemy solarne
Solary słoneczne
Sklep z solarami

Logowanie
Twój koszyk:
Ilość produktów:
0
Suma:
0,00 zł

 

Podgrzewacz Elektryczny 80L Biawar Classic +

Cena: 605,00 zł

Podgrzewacz Elektryczny 80L Biawar Classic +

Ogrzewacze serii Classic + są urządzeniami ciśnieniowymi, pionowymi, dostarczającymi podgrzaną wodę do kilku punktów poboru. Zbiornik stalowy zabezpieczony jest przed korozją emalią ceramiczną Direct Plus oraz anodą magnezową. Izolację wykonano z bezfreonowej pianki poliuretanowej. Wszystkie modele podgrzewaczy posiadają grzałki elektryczne o mocy 1,5 kW (wyjątkiem jest wersja o pojemności 120 litrów, która posiada grzałkę o mocy 2,0 kW). Są standardowo wyposażone w zawór bezpieczeństwa oraz wskaźnik temperatury. Gwarancja na zbiornik emaliowany 60 miesięcy.

 

CLASSIC

Jedn. miary

 

 

OW-E80.1+

 

 

pojemność

l

 

 

80

 

 

napięcie

V

 

moc

kW

 

 

czas nagrzewania przy  Δ T= 25 °C

h

 

 

1,6

 

 

czas nagrzewania przy  Δ T =50 °C

h

 

 

3,2

 

 

dobowe zużycie energii na podtrzym. temp. 65°C

kWh/24h

 

 

1,6

 

 

zabezpieczenie antykorozyjne

 

emalia + anoda magnezowa

wymiar anody

mm

 

 

Ø 21x435

 

 

masa

kg

 

 

28

 

 

gwarancja na zbiornik

m-ce

        60/50

wymiary

A

mm

 

 

440

 

 

B

mm

 

 

350

 

 

C

mm

 

 

596

 

 

D

mm

 

 

818

 

 

E

mm

 

 

836

 

 

F

mm

 

 

65

 

 

Przed zakupem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź meilowy w celu uzyskania RABATU i omówienia warunków zapłaty.

Towar wysłany będzie kurierem w ciągu od 4 - 10 dni roboczych od daty zamówienia .

 


 TEN PRODUKT KUPISZ U NAS NA R A T Y
Oblicz rate
Ilość sztuk: