Sklep solary słoneczne, systemy solarne, instalacje solarne. Solar sklep.

Zapewne interesuje cię tania energia pozyskiwana ze światła słonecznego za pomocą solarów. Zajmuje się realizacją instalacji solarnych oraz CO. Moja firma montuje solary słoneczne. Uruchomiłem ponadto sprzedaż takich rzeczy jak:

solary słoneczne

, instalacje solarne, systemy solarne i osprzęt instalacyjny, który jest przydatny przy tworzeniu konkretnej instalacji. Posiadam sporo doświadczenia w omawianej dziedzinie. Dysponuję kadrą pracowników z kilkuletnią praktyką w dziedzinie instalacji kolektorów słonecznych i systemów solarnych. Kadra co jakiś czas odbywa szkolenia w swoim zawodzie, co znacząco podnosi jej kwalifikacje.

Aby zamontować instalację solarną wskazane jest, aby zapytać o opinię fachowca, który przekaże nam wiedzę na co powinno się zwrócić uwagę przy zakupie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Powinniśmy zdawać sobie sprawę jakie jest nasze zapotrzebowanie na energię słoneczną. Sami nie potrafimy tego ocenić z uwagi na fakt, iż nie jesteśmy ekspertami w temacie solarów słonecznych czy też systemów solarnych. Nie podejmujmy się próby osobistej oceny tej kwestii, aby nie mieć do siebie pretensji. Często w sklepie w którym nabywamy solary słoneczne uzyskamy cenną darmową poradę profesjonalisty, z której możemy skorzystać podczas kupowania instalacji solarnych.

SOLARMIX

Instalacje solarne
Systemy solarne
Solary słoneczne
Sklep z solarami

Logowanie
Twój koszyk:
Ilość produktów:
0
Suma:
0,00 zł

 

Pompa Ciepła Bosch Compress 4000 DW CS4000DW 250-1

Cena: 7400,00 zł

Ciepła Bosch Compress 4000 DW CS4000DW 250-1

 

Pompy ciepła z zasobnikiem Bosch Compress 4000 DW przygotowują ciepłą wodę przy bardzo niskich nakładach eksploatacyjnych.

Oszczędności mogą sięgać nawet do 70% energii w porównaniu do konwencjonalnego ogrzewania wody za pomocą gazu, węgla lub oleju opałowego. Energia czerpana jest z otaczającego powietrza. Podłączenie kanałów pozwala na czerpanie i wyrzut powietrza z innych pomieszczeń a nie tylko z miejsca, w którym znajduje się urządzenie.

Emaliowany zasobnik wody współpracujący z pompą ciepła jest zabezpieczony anodą a jego pojemność wynosi 200 lub 250 l. Dodatkową zaletą w modelach CS4000DW 200 CFI i CS4000DW 250-1 CFI jest wbudowana w zasobnik wężownica o powierzchni 1,0 m², którą można wykorzystać do podłączenia innego źródła ciepła, co pozwala na współpracę dwóch urządzeń.

Wielofunkcyjny regulator pozwala na programowanie czasu pracy pompy ciepła, regulację i współpracę z innymi źródłami ciepła, sprawdzanie zużycia energii, odczyt temperatur, programowanie dezynfekcji termicznej i wiele innych funkcji. Przejrzyste menu na dużym wyświetlaczu LCD ułatwia nawigację między ustawieniami.

 • szeroki zakres temperatur pracy od +5°C do +35°C
 • wysoka efektywność działania, współczynnik COP sięgający nawet wartości 2,83*
 • zasobnik emaliowany o pojemności 200 lub 250 l zabezpieczony anodą
 • temperatura ciepłej wody nawet do 60°C bez użycia grzałki
 • pompa ciepła może być zasilana energią elektryczną przez instalację fotowoltaiczną
 • połączenie z innymi źródłami ciepła np. kotłem lub instalacją solarną poprzez wężownicę o dużej powierzchni wymiany ciepła
 • wykorzystanie powietrza jako źródła ciepła
 • duży i czytelny wyświetlacz LCD
 • 3 czasowe programy pracy
 • elektroniczny pomiar temperatur
 • pomiar zużytej energii elektrycznej przy podgrzewaniu c.w.u.
 • funkcja dezynfekcji termicznej
 • funkcja wakacyjna
 • funkcja „anty freeze” – zabezpieczenie przed zamarznięciem wody w zasobniku
 • cicha praca
 • nowoczesny wygląd
 • do 5 lat gwarancji

Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostepności towaru.

 

UWAGA:

Towar wysyłamy tylko firma kurierską zgodnie z tabelą opłat w dalszej części zakupów doliczonej do ceny towaru, bądź preferowany jest odbiór osobisty. 

Przed zakupem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź meilowy w celu uzyskania RABATU i omówienia warunków zapłaty.

Towar wysłany będzie kurierem w ciągu od 4 - 10 dni roboczych od daty zamówienia .  

Zamówinie powyżej 2 tyś zł wysyłka kurierem gratis!

Zdjęcie towaru nie odzwierciedla rzeczywistego wyglądu.

 

 
TEN PRODUKT KUPISZ U NAS NA R A T Y
Oblicz rate
Ilość sztuk: